Patroni medialni

PFO

 

Polska Federacja Ornitologiczna to związek stowarzyszeń zrzeszających hodowców i miłośników ptaków śpiewających i ozdobnych. Należy do Światowej Konfederacji Ornitologicznej (Confederation Ornithologique Mondiale - COM)

Zarejestrowana została w 1997 roku. Jej członkami założycielskimi są:
- Polski Związek Hodowców Kanarków i Ptaków Egzotycznych,
- Związek Hodowców Kanarków "EGZOTA",
- Klub Hodowców Kanarków Kształtnych.

Dzisiaj PFO tworzy osiemnaście stowarzyszeń.

Konkurs ofert

Rada Federacji Polskiej Federacji Ornitologicznej zaprasza do składania ofert na organizację 77 Ornitologicznych Mistrzostw Polski w 2014 r. – więcej
Grupa dyskusyjna na WhatsApp PDF Drukuj

Drodzy Hodowcy PFO !!!!

Mamy dla Was niespodziankę - powstała nowa grupa "Przyjaciele PFO" na whatsapp, która będzie waszym sprzymierzeńcem w sprzedaży nadwyżek hodowlanych (sprzedam, kupię, oddam za darmo, poszukuję itp.) i wszystkich najistotniejszych wiadomości jakim się chcielibyście podzielić ze wszystkimi. To rodzaj forum dyskusyjnego. Warunkiem jest oczywiście akceptacja do grupy przez Administratorów. Członkowie mogą proponować kolejnych uczestników. Zasada obowiązująca wszystkich jest jedna.... nie siejemy propagandy i nienawiści w stosunku do innych uczestników. Nie zajmujemy się politykami i nie dyskutujemy o wyznaniach religijnych.Tam obowiązują zasady kultury, nawet jeśli będą trudne tematy.

Justyna Krawczyk

Prezydent PFO

 

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 24 gości 

Strona pfo.info.pl wykorzystuje pliki cookies.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia przeglądarki.


Polska Federacja Ornitologiczna