Patroni medialni

PFO

 

Polska Federacja Ornitologiczna to związek stowarzyszeń zrzeszających hodowców i miłośników ptaków śpiewających i ozdobnych. Należy do Światowej Konfederacji Ornitologicznej (Confederation Ornithologique Mondiale - COM)

Zarejestrowana została w 1997 roku. Jej członkami założycielskimi są:
- Polski Związek Hodowców Kanarków i Ptaków Egzotycznych,
- Związek Hodowców Kanarków "EGZOTA",
- Klub Hodowców Kanarków Kształtnych.

Dzisiaj PFO tworzy dwadzieścia pięć stowarzyszeń.

Konkurs ofert

Rada Federacji Polskiej Federacji Ornitologicznej zaprasza do składania ofert na organizację 77 Ornitologicznych Mistrzostw Polski w 2014 r. – więcej
71 Mistrzostwa Świata Talavera 2024 - zbiorcze informacje PDF Drukuj

Drodzy Hodowcy

Poniżej w linku znajduje się karta zgłoszeniowa na Ornitologiczne Mistrzostwa Świata. Zgłoszenia prosimy wysyłać do dnia 12 grudnia na omp2023@pfo.info.pl (każdy MUSI dostać potwierdzenie na zgłoszenie. Jeśli potwierdzenie nie dojdzie prosimy o kontakt telefoniczny 783392292).

Koszt wysłania jednego ptaka to 105zł, koszt katalogu 60zł. Koszt uczestnictwa w gali na Mistrzostwach Świata - 295zł. Opłatę należy uiścić na konto Polskiej Federacji Ornitologicznej - 41 1050 1634 1000 0022 7706 9767 w nieprzekraczalnym terminie 14.12.

Karta zgłoszeniowa (kliknij by pobrać). - na karcie kwotę za ptaka liczymy jako 15 euro.
PAYS - wpisać Polska
PRENOM - imię
NOM - nazwisko
ADRESSE - ulica z numerem domu
C.P. - kod pocztowy
VILLE - miasto
N Telf. - numer telefonu poprzedzony +48
E-mail - adres e-mail
N de STAM - CIH, wpisać w formie PFO.CIH
Federation - wpisać Polska Federacja Ornitologiczna (PFO)
SECTION - sekcja
CLASS - klasa
BAGUE - numer obrączki
ANNEE - rok ptaka

TUTAJ POJAWI SIĘ JESZCZE INFORMACJA NA TEMAT DOKUMENTU WETERYNARYJNEGO

Osoby które chcą wypożyczyć transportery na Mistrzostwa proszę o kontakt z Leszkiem Mryką - +48 660 087 956.

Rada PFO
 
Wyniki 84 OMP PDF Drukuj

Drodzy Hodowcy!

Wyniki 84 Ornitologicznych Mistrzostw Polski  można pobrać klikając tutaj.

Rada Federacji
 
Gala Podziękowań oraz Odbiór Nagród PDF Drukuj

Drodzy Hodowcy!

Po odbiór nagród za tytuły uzyskane na Ornitologicznych Mistrzostwach Polski zapraszamy w niedzielę w godzinach 9:00-11:00. O godzinie 11:30 zapraszamy na Galę Podziękowań.

Rada Federacji
 
Hodowcy PZHKIPE dopuszczeni do OMP 2023 PDF Drukuj

W związku wpłynięciem wniosku w dniu dzisiejszym o przystąpieniu PZHKIPE do struktur PFO (Co do tego zdecyduje pierwszy Walny Zjazd Delegatów) Prezydent PFO działając dla dobra dalszej współpracy zgodził się na udział hodowców PZHKIPE do uczestnictwa w klasach wystawowych OMP. Warunkiem jest wpłacenie startowego w wysokości 80zł a resztę tak jak wszyscy hodowcy PFO.

Rada Federacji

 
Zaproszenie do współorganizacji na OMP PDF Drukuj

Wszystkich chętnych do pomocy podczas 84 Ornitologicznych Mistrzostw Polski w hali Arena Gliwice zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu +48660087956.

Każda pomoc mile widziana,
z góry dziękujemy :)

Rada Federacji
 
Zaproszenie do współpracy na OMP PDF Drukuj

Wszystkie firmy zainteresowane współpracą z Polską Federacją Ornitologiczną, podczas 84 Ornitologicznych Mistrzostw Polski w hali Arena Gliwice zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu +48660087956.

Rada Federacji
 
84 Ornitologiczne Mistrzostwa Polski PDF Drukuj

84 Ornitologiczne Mistrzostwa Polski odbędą się od 27.11 do 3.12.2023 roku w hali Arena w Gliwicach.

Zgłaszanie ptaków

Zgłoszenia ptaków drogą elektroniczną należy składać od dnia 30 października 2023 do dnia 12 listopada 2023 roku na adres mailowy omp2023@pfo.info.pl

Zgłoszenia dokonujemy na formularzu (wraz z załącznikiem) pobranym ze strony pfo.info.pl/OMP 2023/Zgłaszanie ptaków (kliknij tutaj, aby przejść do formularza zgłoszeń)

Należy wypełnić wszystkie pola zaznaczone na wzorze kolorem żółtym. Niewypełnienie jakiegokolwiek wymaganego pola, bądź wypełnienie nieczytelne będzie skutkowało tym, że formularz nie zostanie uznany za ważny.

Uwaga! Zgłoszenia przyjmowane są tylko i wyłącznie elektronicznie. Na miejscu nie będzie można zgłosić ptaków. Opłata naliczana jest od ilości zgłoszonych ptaków. Hodowca w momencie zgłoszenia ptaków zobowiązany jest do uiszczenia opłaty za ich wystawienie- należy zapłacić za wszystkie ptaki zgłoszone.

W Mistrzostwach mogą brać udział wyłącznie hodowcy zrzeszeni w Polskiej Federacji Ornitologicznej. Hodowcy nie zrzeszeni w stowarzyszeniach Polskiej Federacji Ornitologicznej mogą wziąć udział wyłącznie w klasie powszechnej.

Jedyne zmiany, jakich będzie można dokonać na formularzu w dniu przyjęcia to numery obrączek/ptaków. W przypadku zgłoszenia większej liczby ptaków, niż przywieziona w dniu przyjęcia opłaty kolekcyjne za niedowiezione ptaki nie będą zwracane. W przypadku zgłoszenia liczby ptaków przekraczającej ilość pól w formularzu nadliczbowe ptaki należy wpisać na kolejnym formularzu – w takim wypadku dodatkowy formularz musi mieć wypełnione co najmniej rubryki: imię i nazwisko hodowcy.

Formularz nie będzie sprawdzany przez organizatora OMP pod względem merytorycznym, tzn. każdy hodowca musi samodzielnie określić i wpisać klasy zgłaszanych ptaków. W przypadku błędnego zaklasyfikowania należy liczyć się z dyskwalfikacją podczas oceny.

Organizator potwierdzi otrzymanie formularza zgłoszeniowego. Jeśli nie przyjdzie mailowe potwierdzenie prosimy o kontakt: +48660087956.

Opłatę kolekcyjnego najlepiej należy uiścić na rachunek bankowy PFO: 41 1050 1634 1000 0022 7706 9767 z tytułem zawierającym imię, nazwisko oraz CIH (osoby, które mają) hodowcy, z dopiskiem "OMP 2023" w formie: „Jan Kowalski K999 OMP2023”. Do opłaty kolekcyjnej należy doliczyć obligatoryjną opłatę za katalog w wysokości 25zł. Opłatę można również dokonać na miejscu przy przyjęciu ptaków.

 
Obsada sędziowska konkursów 2023 PDF Drukuj

Szanowni Państwo,

Poniżej przedstawiamy uchwaloną przez Zebranie Kolegium Sędziów obsadę tegorocznych konkursów.

Prosimy się o zapoznanie z tym, kto będzie u Państwa sędziował na konkursie.
 
84 Ornitologiczne Mistrzostwa Polski PDF Drukuj

 
Zebranie Kolegium Sędziów PDF Drukuj

Zarząd KS PFO informuje że w dniu 24.09.2023 godz. 9:00 w domu kultury Katowicach-Szopienicach odbędzie się zebranie KS.

Program zebrania:
1. Otwarcie zebrania i powitanie uczestników.
2. Sprawy bieżące, w tym weryfikacja listy ekspertów.
3. Sprawy organizacyjne związane z kursami eksperckimi.
4. Kanarek Londyński- standard i hodowla- prof. Marek Łabaj.
5. Tworzenie nowych mutacji w hodowli- prof. Marek Łabaj.
6. Rozdział sędziowań na sezon 2023.

Zapraszamy wszystkich sędziów oraz kandydatów na sędziów.

Zapraszamy
Zarząd KS PFO
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 2 z 17

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 15 gości 

Strona pfo.info.pl wykorzystuje pliki cookies.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia przeglądarki.


Polska Federacja Ornitologiczna