Patroni medialni

PFO

 

Polska Federacja Ornitologiczna to związek stowarzyszeń zrzeszających hodowców i miłośników ptaków śpiewających i ozdobnych. Należy do Światowej Konfederacji Ornitologicznej (Confederation Ornithologique Mondiale - COM)

Zarejestrowana została w 1997 roku. Jej członkami założycielskimi są:
- Polski Związek Hodowców Kanarków i Ptaków Egzotycznych,
- Związek Hodowców Kanarków "EGZOTA",
- Klub Hodowców Kanarków Kształtnych.

Dzisiaj PFO tworzy dwadzieścia pięć stowarzyszeń.

Konkurs ofert

Rada Federacji Polskiej Federacji Ornitologicznej zaprasza do składania ofert na organizację 77 Ornitologicznych Mistrzostw Polski w 2014 r. – więcej
71 Mistrzostwa Świata Talavera 2024 - WAŻNE INFORMACJE PDF Drukuj

Drodzy Hodowcy

Przedstawiamy kilka najważniejszych spraw przed wyjazdem na Ornitologiczne Mistrzostwa Świata:
1. Zbiórka przed wyjazdem będzie w czwartek (18.01) w godzinach porannych. Dokładna godzina zostanie podana na dniach. PROSIMY O PUNKTUALNOŚĆ. Miejsce zbiórki to tak jak w ubiegłym roku Mikołów, Sołtysówka, ul. Równoległa 2.
2. Zmiany w numerach obrączek można zgłaszać na maila omp2023@pfo.info.pl lub na miejscu zbiórki (prosimy by o tym nie zapomnieć).
3. We wtorek lub środę na stronie pojawi się wzór zaświadczenia weterynaryjnego o braku ptasiej grypy w powiecie. Zaświadczenie będzie musiało być wypisane przez Powiatowego Lekarza Weterynarii.
4. Jeśli ktoś nie ma jeszcze transporterów na wyjazd na Mistrzostwa Świata prosimy o pilny kontakt z Leszkiem Mryka w celu ich wypożyczenia z PFO (+48 660 087 956).
5. Do środy roześlemy wszystkim wyjeżdzającym na maila etykietki na transportery - oklejcie je sobie najlepiej już w domu by było mniej pracy i zamieszania na miejscu zbiórki.
6. Na Facebooku funkcjonuje zamknięta grupa gdzie wszystkie informacje na temat wyjazdu są na bieżąco - kto nie dostał zaproszenia proszę o SMS na tel: 783392292
 

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 5 gości 

Strona pfo.info.pl wykorzystuje pliki cookies.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia przeglądarki.


Polska Federacja Ornitologiczna