Informacje z COM
Les Nouvelles PDF Drukuj

Drodzy Hodowcy,

Na stronie COM pojawiły się czasopisma Les Nouvelles do pobrania w formie PDF. Można je zobaczyć tutaj - http://www.conforni.org/nouvelles.html.

Życzymy udanej lektury.

Rada Federacji

 
Mistrzostwa Świata 2018 PDF Drukuj
Drodzy Hodowcy!
Informacje o Mistrzostwach Świata !!!

Najważniejsze informacje / wystawianie ptaków:
- koszt jednego ptaka - 13 euro
- obligatoryjny katalog - 12 euro
Formularz zgłoszeniowy znajduje się tutaj (kliknij, aby go pobrać/zobaczyć).

Najważniejsze informacje / wejście na Mistrzostwa:
Wejście codzienne - 12 euro; dzieci do lat 12 - 8 euro, darmowo dzieci do lat 8 i osoby niepełnosprawne.
W czasie oficjalnego otwarcia 19-21 stycznia bilet wstępu 24 euro; dzieci do 12 lat - 16 euro; darmowo dzieci do 8 lat i osoby niepełnosprawne.

Wszystkie informacje na bieżąco można śledzić na stronie www.cesene2018.com

Szczegółowe informacje:

Komitet organizacyjny:
 
65 Ornitologiczne Mistrzostwa Świata - 2017r. Almeria (Hiszpania) PDF Drukuj

65 Mistrzostwa Świata dobiegły końca. Pokrótce z docierających do mnie informacji od przyjaciół, jak również dostępnych relacji fotograficznych i filmowych możemy przybliżyć sobie te emocje panujące na wystawie, ten pośpiech, gwar i wiele dyskusji w różnych językach, co do organizacji wystawy, samego przebiegu konkursu, czy też zajętych czołowych miejsc. Jedni wybrali się na mistrzostwa, aby zobaczyć wystawione ptaki, inni, aby je kupić. Z pewnością takie imprezy przyciągają miłośników i pasjonatów z całego świata.

 
Mistrzostwa Świata 2018 PDF Drukuj

Informujemy Państwa, że pod koniec ubiegłego roku Francja zrezygnowała z organizacji Ornitologicznych Mistrzostw Świata 2018. Oficjalne potwierdzenie tej decyzji miało miejsce na tegorocznych Mistrzostwach.

W związku z taką decyzją kolegów z Francji, Ornitologiczne Mistrzostwa Świata w 2018 roku odbędą się we Włoszech. Poniżej prezentujemy ich program:


 
Ornitologiczne Mistrzostwa w Holandii 2017 PDF Drukuj

Na podstawie relacji naszych Hodowców

17 stycznia 2017r. odbył się konkurs i wystawa międzynarodowa w Holandii. Ocenionych zostało 11836 ptaków. Zgłoszonych wystawców było 1270. Z relacji naszych hodowców wynika, że jakość wystawionych ptaków była bardzo wyrównana. Najwyżej oceniona kolekcja zdobyła 380pkt., a ptak pojedynczy 95pkt. W indywidualnych ocenach najniższa nota to 88pkt. Na klatkach nie zawieszono kart ocen tylko informację o ilości zdobytych punktów i podstawowych danych hodowcy. Bardzo wiele państw odeszło od publicznego pokazywania kart. Szczegółowe dane można było oczywiście znaleźć w katalogu. Z racji tego, że COM/OMJ wprowadził wyższą punktacje na MŚ, Polska również w tym roku dostosuje się  do tej skali punktacyjnej.  Wracając do mistrzostw w Holandii na samej giełdzie doliczono się 2086 klatek. Nagrodami dla zwycięzców były małe statuetki wykonane z pleksi. Przepraszam, ale nie widziałam z relacji fotograficznych dyplomów, medali i pucharów.

 
Wystawa na Ukrainie PDF Drukuj

W ramach umowy Polsko - Ukraińskiej Pani Justyna Krawczyk będzie sędzią na wystawie w Kijowie. Wystawa odbędzie się w dniach 8-9 października.

Więcej informacji znajduje się tutaj (kliknij, aby zobaczyć).

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 6

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 11 gości 

Strona pfo.info.pl wykorzystuje pliki cookies.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia przeglądarki.


Polska Federacja Ornitologiczna