Wystawy 2010
Ornitologiczne Mistrzostwa Świata 2011 PDF Drukuj
Relacja Krzysztofa Wilczewskiego z Ornitologicznych Mistrzostw Świata 2011 w Tours we Francji

W dniach 22 - 31 stycznia 2011 roku w mieście Tours we Francji odbyły się  59 Ornitologiczne Mistrzostwa Świata. Zgodnie z decyzją Rady Federacji PFO z dnia 16 stycznia bieżącego roku miałem zaszczyt, jako koordynator do spraw Światowej Konfederacji Ornitologicznej (COM) i Międzynarodowego Stowarzyszenia Sędziów - Ekspertów COM (OMJ), reprezentowania naszego kraju na tych mistrzostwach.

 
Relacja z Mistrzostw Śląska – Racibórz 2010 PDF Drukuj

Tegoroczne Mistrzostwa Śląska po raz kolejny organizował raciborski oddział PZHKiPE Racibórz. Impreza z roku na rok przyciąga coraz więcej hodowców pragnących wziąć udział w tym konkursie kanarków, papug i drobnej egzotyki. W tym roku na mistrzostwach ptaki wystawiało 47 hodowców.

Konkurs odbył się w w świeżo wyremontowanym Raciborskim Centrum Kultury przy ulicy Chopina 21.

Większość ptaków na wystawie stanowiły kanarki kolorowe, których było 62 kolekcje i 14 ptaków wystawionych w kategorii "pojedynek".

 
Idzie ku lepszemu! PDF Drukuj

Ornitologiczne Mistrzostwa Polski Czeladź 2010 przeszły do historii.

W konkursach i wystawie uczestniczyła rekordowa ilość  1615 ptaków. Swoimi wynikami pracy hodowlanej pochwaliło się 170 hodowców

Poniżej katalog z wynikami mistrzostw
Katalog Ornitologicznych Mistrzostw Polski Czeladź 2010

 
Mistrzostwa Polski 2010 tuż, tuż! PDF Drukuj
Tradycyjnie w pierwszej połowie grudnia sympatyków hodowli ptaków egzotycznych czeka największa w Polsce ich wystawa, a hodowców stowarzyszeń członkowskich Polskiej Federacji Ornitologicznej walka o najbardziej prestiżowy tytuł Mistrza Polski.

Zapraszamy hodowców do jak najliczniejszego udziału w konkursach. Rada Federacji dla wystawców przygotowała  kalendarze na rok 2011 oraz smycze z identyfikatorami. Identyfikator poza podstawową funkcją czyli identyfikacji hodowców wystawców będzie upoważniał do darmowego wstępu na salę wystawową w czasie trwania mistrzostw.

 
60-lecie PZHKiPE oddział Wodzisław Śląski PDF Drukuj

W dniach 15–17 października 2010 roku w Wodzisławiu Śląskim odbył się konkurs połączony z wystawą ptaków. Tegoroczna impreza splotła się z rocznicą 60 lecia działalności Oddziału. Hodowcy zrzeszeni w tym Oddziale i zaproszeni goście z czeskiej republiki wystawili w sumie 209 ptaków, z czego 146 sztuk stanowiły kanarki, 18 reprezentowało małą egzotykę, a 46 sztuk papugi. Wystawcy zgłosili do konkursu aż 22 wystawowe papużki faliste.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 2

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 12 gości 

Strona pfo.info.pl wykorzystuje pliki cookies.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia przeglądarki.


Polska Federacja Ornitologiczna